Велосипедисти рухаючись из однаковою швидкистю ихали до зупинки 5год а писля зупинки 3год скильки

километрив проихали велосипедисти до зупинки и скильки писля неи якщо до зупинки вони проихали на24км бильше ниж писля зупинки

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Полина.
5-3=2(год)-лижники пройшли 8 км.8:2=4(км/год)-швидкість лижників5•4=20(км)- проїхали лижники до зупинки3•4=12(км)-проїхали лижники після зупинкиВідповідь:20км. до зупинки і 12км.після зупинки.