Дам 50 балів,поможіть розв'язати рівняння.3,7- 2,6(x-3)=5(8-0,2x).​


Ответы на вопрос

Отвечает Шарафутдинов Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3,7- 2,6(x-3)=5(8-0,2x).​

3.7-2.6х+7.8=40-х

х-2.6х=40-3.7-7.8

-1.6х=28.5

х=28.5:(-1.6)

х=-17.8125