Одне з чисел на 25,6 більше за друге, а їх середнє арифметичне дорівнює 444. Знайти ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Михалёва Даша.

Ответ:

431.2

456.8

Пошаговое объяснение:

 \frac{x + (x + 25.6)}{2}  =444 \\  \frac{2x + 25.6}{2}  = 444 \\ 2x + 25.6 = 888 \\ 2x = 862.4 \\ x = 431.2 \\ x1 = 431.2 \\ x2 = 456.8