Першого дня було продано 30% усього борошна, другого - 55% залишку, а третього - решту 63 кг.

Скільки кілограмів борошна було продано за три дні.

Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Алина.

Відповідь:200кг борошна

Покрокове пояснення: 100%-55%=45%- це решта (тобто третий день)

63кг-45%                                                                                                                               х-100%

х=(63*100)/45=140 кг- це кількість зерна якого не продали першого дня

70%=140кг

55%=0.55

140*0.55=77 кг - це продаж другого дня

140/70%=2кг- це кількість 1% борошна

2*30=60кг продаж першого дня

63+60+77=200кг борошна було продано за три дні