До магазину привезли 144 т борошна першого дня продали 7/16 усього борошна другого дня 7/16 усього

борошна а третього решту скільки кілограмів борошна продали третього дня ПЖ СПАСАЙТЕ СРОЧНООООООООООООООООООПЛИЗ.....​

Ответы на вопрос

Отвечает Тугайлаев Хаджимурад.

Ответ:

18 тонн

Пошаговое объяснение:

144:16=9(т)

7*9=63(т) - Продали першого дня

7*9=63(т) - Продали другого дня

144-(63+63)=144-126=18(т)- Продали третього дня