Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника, якщо його периметр дорівнює 68 см, а бічна сторона на

6 см більшаза основу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Майорова Пелагея.

Ответ:

18,67 - основа

24,67- бічна сторона

Пошаговое объяснение:

нехай х см - основа

тоді х+6 - бічна сторона

складемо рівняння:

х + х+6+х+6 = 68

3х+12=68

3х=68-12

3х=56

х=18,67 - основа

18,67+6 = 24,67 - бічна сторона