Дано точки М(-2;3) і Р(3;3) Знайдіть координаты середины відрізка МРСРОЧНО!!! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Левонидова Карина.

Ответ:

(1/2;3)

Пошаговое объяснение:

C(x;y)- точка середини відрізка x=(-2+3):2=1/2

y=(3+3):2=3