Основи трапеції 15 см і 19 см, а висота 12 см. Знайдіть площу трапеції * 1)200 см²2)204 см²​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

2. 204 см2

Пошаговое объяснение:

формула S=a+b/2*h

S=15+19/2*12=204см2