Винести за дужки спільний множник і обчислити вираз, якщо а = 3: 31,5а +68,5а – а2 = ? Від

товарного потяга відчепили 4 вагона, кожен завдовжки 13,3 м. Відомо, що 1 вагон становив 6 % від довжини усього потяга. Яка початкова довжина товарного потяга? Яку частину потяга відчепили і яка частина залишилась (відповідь дати в метрах і %)?

Ответы на вопрос

Отвечает Кемесинова Нуршайым.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

№1

1,5а +68,5а – а² =а(1,5 +68,5– а) =а(70-а)

Якщо а=3, то а(70-а)=3*(70-3)=3*67=201

№2

13,3*4=53,2(м) - відчепили

6%*4=24% - відчепили

100%-24%=76% -  залишилось

53,2:24*100=221,666≈222(м) - початкова довжина товарного потяга

222-53,2=168,8 (м) - залишилось