Задача 6 класс 1 число в 4 рази менше 2 Якщо до 1 числа додати 22,а вiд 2 вiдняти 32,то отримаємо

рiвнi результати. Знайти суму цих чисел ​

Ответы на вопрос

Отвечает Утриванов Артем.

Ответ:

90

Пошаговое объяснение:

первое число х

второе число 4х

уравнение

4х-32 = х+22

3х = 54

х = 18

4х= 72

сумма 72+18 = 90