Знайдіть сумку коренів рівняння 5(10-4х)=50 і -3(2-х)=-9


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Даня.

Відповідь:

- 1

Покрокове пояснення:

5(10-4х)=50             - 3(2-х)= - 9

5*10-5*4х=50           - 3*2-3*(-х)= - 9

50-20х=50               - 6+3х= - 9

- 20х=50-50               3х= - 9+6

- 20х=0                        3х= - 3

х=0:(-20)                     х= - 3:3

х=0 - корінь               х= - 1  - корінь

0+(-1)=-1 - сума коренів