Знайди число, якщо: а) 0,09 його становлять 638,1;б)0,72 його становлять 58,104;в)1,96 його

становлять 1097,6;​

Ответы на вопрос

Отвечает Левицкая Светлана.

Ответ:

а) =638,1/0,09=7090

б) =58,104/0,72=80,7

в) =1097,6/1,96=560

Пошаговое объяснение: