Спростити вираз і знайти його значення: 3*(2-c)-4*(c+3), якщо: c=-3 1/7


Ответы на вопрос

Отвечает Рублева Александра.

Ответ:

16

Пошаговое объяснение:

3*2-3с-4с-12=6-7с-12=-6-7с

-6-7*(-3 1/7) = -6 + (7/1 * (3*7+1)/7) = -6+22 = 16