Хлопчик прочитав 192 сторінок, що становить 16% кількості всіх сторінок у книзі. Скільки сторінок у

книзі?

Ответы на вопрос

Отвечает Кухта Влад.

Ответ:

1200 стр.

Пошаговое объяснение:

192:16·100=12·100=1200(стр) - страниц в книге.

Ответ: 1200 стр.