Хлопчик прочитав 161 сторінок, що становить 23% кількості всіх сторінок у книзі. Скільки сторінок

у книзі?

Ответы на вопрос

Отвечает Дарий Максим.

Ответ:

У книзі 700 сторінок

Пошаговое объяснение:

x=100%

161=23%

Робимо нахрест:

100×161=23x

16100=23x

x=16100/23

x=700 ст.

Отвечает Мустафин Муслим.
161:23=7-1% книги
7*100=700-всего страниц