2x+y=-5, х — у = -7? Яка з пар чисел є розв'язком системи рівнянь


Ответы на вопрос

Отвечает Богданець Альонка.

Ответ:

-4; 3

Пошаговое объяснение:

З 2 рівняння:

x=-7+y

Підставляємо у 1:

2(-7+y)+y=-5

-14+2y+y=-5

3y=9

y=3

Підставляємо у 2:

x-3=-7

x=-4