Знайди число 0,2 якого дорівнює 790 30%якого дорівнює 15


Ответы на вопрос

Отвечает Dadaev Ismailih.

0,2-это 20%

790-20%

х- 100%

х=790*100:20=3950-данное число

15-30%

х- 100%

х=15*100:30=50-заданное число