Знайдіть корінь рівняння 7x+1=5x-11 1)-1 2)-3 3)-6 4)-9


Ответы на вопрос

Отвечает Глебова Елена.

Ответ: 3)-6

7x+1=5x-11

7х-5х=-1-11

  2х=-12

  х=-12:2

 х=-6

Пошаговое объяснение: