Х(х+7)=5(х+3) розв'яжіть рівняння за формулою коренів квадратного рівняння,на майбудннє,дякую​


Ответы на вопрос

Отвечает Мосолова Екатерина.

Ответ:

x=3,75

Пошаговое объяснение:

2x+7x=5x+15

9x=5x+15

9x-5x=15

4x=15

x=3,75

Отвечает Рудик Саша.

х(х+7)=5(х+3)

х2+7х=5х+15

х2+7х-5х-15=0

х2+2х-15=0

D=4+60=64

x1=2+8/2=5

x2=2-8/2=-6/2=-3