2. Знайти найбільше і найменше значення функції y=x2+2x27 на відрізку|-3:3|


Ответы на вопрос

Отвечает Дедюрин Серёжа.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

y=x²+2x27

при х= - 3      y=x²+2x27=(-3)²+2*(-3)*27=9-162= - 153 - найменше

при х= - 2      y=x²+2x27=(-2)²+2*(-2)*27=4-108= - 104

при х= - 1       y=x²+2x27=(-1)²+2*(-1)*27=1-54= - 53

при х=0         y=x²+2x27= 0²+2*0*27=0+0=0

при х=1          y=x²+2x27=1²+2*1*27=1+54=55

при х=2         y=x²+2x27=2²+2*2*27=4+108=112

при х=3         y=x²+2x27=3²+2*3*27=9+162=171 - найбільше