У конусі площа основи дорівнює 16πсм2, а висота – 3 см. Знайдіть площу бічної поверхні конуса


Ответы на вопрос

Отвечает Олішкивич Марічка.

Ответ:

20п см^2

Пошаговое объяснение:

Sосн=16п см^2= пr^2=16п=r^2=16=r=4

l=√r^2+h^2=√4^2+3^2=√16+9=√25=5 см

Sбок=пrl=4*5*п=20п см^2