Довести що значення виразу не залежить від змінної а) 4(2-3а)-(1-12а)-8 плииз


Ответы на вопрос

Отвечает Литвиненко Никита.

Пояснення:

Розкриваємо дужки:

8-12a-1+12a-8=8-8-1=-1

-12a і 12a взаємоскорочуються