Пириметр трикутника 96мм довжина однієї сторони 17мм а другої сторони у 2рази більше


Ответы на вопрос

Отвечает Тихова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

17*2=34(мм) друга сторона

17+34=51(мм) перша і друга

96-51=45(мм) третя

Відповідь: довжина 3 сторони 45 мм

Отвечает Ковшик Любовь.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

17*2=34(мм) друга

17+34=51(мм) перша і друга

96-51=45(мм) третя