Помогите пожалуйста , ребят!!!!! Даю 20 баллов ! На яке число треба помножити обі дві частині

другого рівняння системи , щоб дістати у рівняннях протилежні коефіцієнти при змінній х {-2х+5у=14 {х+2у=-6 А) -5Б) -2 В) 2Г) 4С решением , а не просто букву

Ответы на вопрос

Отвечает Сонина Ксюша.

Ответ:

на 2

и тоді вийде така система рівнянь:

{-2х+5у=14

{2х+4у=-12

способом додавання:

-2х+2х+5у+4у=14+(-12)

9у=2

у=2/9

2х+4×2/9=-12

х+2×2/9=-6

х=-6-4/9=-58/9