)У першому ящику було в 5 разів більше мандапринів, ніж у другому, коли з першого ящика взяли 25 кг

мандаринів, а в другий поклали ще 15, то в обох ящиках мандаринів стало полрівну. Скільки мандаринів було в кожному ящику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Мазалов Влад.

Ответ:

50кг

Пошаговое объяснение:

було у другому ящику х

було у першому ящику 5х

стало у другому х+15

стало у першому 5х-25

складемо рывняння

5х-25=х+15

5х-х=25+15

4х=40

х=40:4

х=10 кг було у другому ящику

10*5=50 кг було у першому ящику