Меблевий цех планував виготовити 14020 шкільних меблів НУШ, а виготовили 14540. На скільки

відсотків цех перевиконав план? Результат округліть до одиниць.

Ответы на вопрос

Отвечает Шмураткина Надя.

1) 14 540 - 14 020 = 520 шкафов - на столько больше запланированного.

2) Пропорция: 14 020 шкафов - 100%

                          520 шкафов - х %

х = 520 · 100 : 14 020 = 52 000 : 14 020 = 3,7...≈ 4% - на столько процентов перевыполнен план.

Ответ: ≈ на 4%.