на одній полиці було у 3 рази більше книжок ніж на другій Скільки книжок було на кожній полиці якщо

на обох їх разом 64. допоможуть дуже треба​

Ответы на вопрос

Отвечает Петеляева Алёна.

Відповідь:на 1 полиці-48 книжок, а на 2 полиці-16 книжок

Покрокове пояснення:

1-? у 3 рази більше. ніж на другій.

2-?

Всього-64 книжки

Розв'язання:

3x+x=64

4x=64

x=64:4

x=16 (на 2 полиці)

16*3=48 (на 1 полиці)