на спортивні змагання приїхала 120 учнів їх розселили в 10 маленьких кімнатах по 2 учнів учнів у

кожній та великих кімнатах по 5 учнів у кожній скільки великих кімнат зайняли учні

Ответы на вопрос

Отвечает Талжанова Алина.
1) 10*2=20 (уч.) в маленьких кімнатах
2) 120-20=100
3)100:5=20
20 великих кімнат зайняли учні
Отвечает Новицкая Вика.
1) 10*2-20 (уч.) в маленьких кімнатах 2) 120-20=100 3)100:5=20 20 великих кімнат зайняли учні