до готелю приїхало 110 туристів. Їх розселили у 15 малих кімнат, по 2 туриста у кожній, та у великі

кімнати, по 4 туристи в кожній. Скільки великих кімнат зайняли туристи?

Ответы на вопрос

Отвечает Занковец Максим.

15*2=30  ---------туристів у малих кімнат

110-30=80 ------ туристів у великіх кімнатах

80:4=20 ------великих кімнат зайняли туристи

Отвечает Монгулов Найыр.

1) 15*2=30(т.) розселил у 15 кімнат

2) 110 - 30= 80(т.) у великих кімнатах

3) 80:4=20(к.)

Вівдповідь: туристи зайняли 20 великих кімнат