Пж помогите!!!!! Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 1.6. одне число в 3 рази більше за друге

число. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Родькин Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х - первое число

3х - второе число

(х+3х):2 = 1,6

4х = 1,6*2

х = 3,2:4

х = 0,8 - первое число

3*0,8 = 2,4 - второе число