Знайти кутовий коефіцієнт дотичної до графіка функції f(x)=6x^2+8x+6 в точці з абсциссою х0=0


Ответы на вопрос

Отвечает Полегенько Света.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(x)=3x²+5x+7      x₀=0.

Кутовий коефіцієнт дотичної:  f'(x)=(3x²+5x+7)'=6x+5

f'(0)=6x+5=6*0+5=5.