Розв‘яжіть рівняння: 1)6y+19=-(5y+3) 2)7(2y-9)+6=4(-3+12)+11


Ответы на вопрос

Отвечает Штебнер Илья.

Пошаговое объяснение:

1)6y+19=-(5y+3) - раскрываем скобки

6у+19=-5у-3

6у+5у=-3-19

11у=-22

у=-2

2)7(2y-9)+6=4(-3+12)+11

14у-63+6=-12+48+11

14у=-12+48+11+63-6

14у=104

у=104/14

у=52/7, у= 7 целых 3/7

Отвечает Решанов Никита.

Ответ: 1) y= -2; 2)y=52/7

Пошаговое объяснение:

6y+19=-(5y+3)

Розкриваємо дужки :

6y+19=-5y-3

Переносимо доданки :

6y+5y=-3-19

Зводимо подібні доданки та обчислюємо :

11у=-22

Відповідь :

У=-2

2)7(2y-9)+6=4(-3+12)+11

Розкриваємо дужки та обчислюємо :

14y-63+6=4*9+11

Обчислюємо та множимо :

14y-57=36+11

Додаємо числа :

14у-57=47

Переносимо праву частину :

14у=47+57

Додаємо числа :

14у=104

Відповідь :

У=52/7