Між трьома школами розподілили 509кг банананів, причому в одну школу відправили бананів в 7 разів

більше, ніж у другу, а в третю на 158кг більше ніж у другу. Скільки бананів відправили у другу школу?

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Коля.

Нехай

Х- кг бананів у другій школі

7Х- кг бананів у першій школі

Х+158- кг бананів у третій школі

Тоді:

Х+7Х+Х+158=509

9Х+158=509

9Х=509-158

9Х=351

Х=351:9

Х=39

У другу школу відправили 39 кг бананів