Між трьома школами розподілили 509 кг бананів, причому в одну школу відправили бананів у 7 разів

більше, ніж у другу, а в третю – на 158 кг більше ніж у другу. Скільки бананів відправили в кожну школу?

Ответы на вопрос

Отвечает Kabisheva Almira.

1-я школа - 7х кг

2-я школа - х кг

3-я школа - (х + 158) кг

Всего 509 кг бананов

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение: 7х + х + х + 158 = 509

                     9х = 509 - 158

                     9х = 351

                     х = 351 : 9

                     х = 39 (кг) - во вторую школу

                     39 · 7 = 273 (кг) - в первую школу

                     39 + 158 = 197 (кг) - в третью школу

Ответ: 273 кг, 39 кг и 197 кг.