СРОЧНО! ДАЮ 75 БАЛОВ! Розв’яжіть задачу за допомогою рівняння. Між трьома школами розподілили 509

кг бананів, причому в одну школу відправили в 7 разів більше бананів, ніж у другу, а в третю – на 158 кг більше, ніж у другу. Скільки кілограм бананів відправили в школу, якій дісталось найбільше бананів?

Ответы на вопрос

Отвечает Левашов Никита.

Ответ:

7x+x+x+158=509

9x=509-158

x=351/9

х=39кг во 2 школу

39*7=273кг в 1 школу

39+158=197кг в 3 школу

273 кг в 1 школу

Отвечает Martirosyan Ab.

Відповідь:

273 кг бананів

Покрокове пояснення:

всього: 509кг

1ша школа: 7х кг бананів

2га школа: х кг бананів

3тя школа: х+158 кг бананів

складемо рівняння: х+7х+х+158=509 кг

9х+158=509

9х=351

х=39 кг

отже, в 2гу школу відправили 39 кг бананів, в першу 7*39= 273 кг бананів, а в третю 39+158=197 кг бананів. тоді більше всього бананів відправили в 1шу школу, а саме 273кг бананів