Під час сушіння ягоди вишні втрачають 89% своєї маси. Скільки сушених ягід вишні одержимо із 80 кг

свіжих ягід? Ваша відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Бастракова Наташа.

1)80:100*89=71,2(кг)-втрачають маси

2)80-71,2=8,8(кг)

Відповідь:8,8кг сушених ягід