Розв'яжіть задачу: Руда містить 8 % міді. Скільки тонн руди треба взяти, щоб у ній містилося 18 т

міді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пленина Лиза.

Пропорция: 18 т меди - 8%

                      х т руды - 100%

х = 18 · 100 : 8 = 225 (т) - столько руды потребуется.

Вiдповiдь: 225 т.