Математика 6 клас: Для перевезення вантажу потрібно 35 вагонів вантажністю 19,8 т . Скільки

потрібно вагонів вантажністю 16,5 т для перевезення цього вантажу?

Ответы на вопрос

Отвечает Черненко Витя.

Ответ:

42 вагона

Пошаговое объяснение:

1) 35*19,8=693(тонн) всьго вантажу

2) 693/16,5=42 (вагони)

Отвечает Колесникова Катюша.

Ответ:

42

Пошаговое объяснение:

35*19,8=693тонни вантажу

693:16,5=42 вантажівки вантажністю 16,5 тонн