В одному пакеті 2320 кг крупи, що на 135 кг менше, ніж у другому, і на 134 кг більше, ніж у

третьому. Скільки кілограмів крупи у трьох пакетах ?

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:6961(кг)

Пошаговое объяснение:

У 2 пакеті - 2320+135=2455 (кг)

У 3 пакеті- 2320-134=2186(кг)

У 3 пакетах : 2455+2186+2320=6961(кг)