Першого дня зібрали 480 кг картоплі. Другого дня - 3/4 того, що зібрали за перший день і 60 % того,

що зібрали за третій день. Скільки картоплі зібрали за три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилова Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 480÷3/4=360 кг другий день

2. 360×100÷60=600кг третій день

3. 480+360+600= 1440 кг за три дні