Менша основа прямокутної трапеції дорівнює 17 см, а бічні сторони 9 см і 15 см. Знайдіть площу

трапеції. *

Ответы на вопрос

Отвечает Гатовкин Максим.

Ответ:

207

Пошаговое объяснение:

S=lh

L-середня лінія

h-висота, в даному випадку це менша бічна сторона, тобто h=9

Проведемо ще одну висоту, утвориться прямокутний трикутник з бічною стороною. За теоремою Піфагора знайдемо частину основи нижньої(є фото)

КD=✓15^2-9^2=✓225-81=√144=12

Отже більша основа AD=AK+KD=17+12=29

l=(BC+AD)/2=(17+29)/2=23

S=23*9=207