!СРОЧНО! Задано функцію у=3х+2 чому дорівнює значення функції,якщо значення аргументу -1,5. будь

ласка з розвязком

Ответы на вопрос

Отвечает Суровикин Ваня.

Ответ:

y(-1,5)=-1,5*3+2=-4,5+2=-2,5

Пошаговое объяснение: