до магазину привезли 8 ящиків груш по 9 кг у кожному і 4 ящики яблук по 6 кг у кожному. скільки

всього кілограмів фруктів привезли до магазину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кононенко Елизавета.

Ответ:

1) 8×9=72 (кг) груш

2) 4×6=24(кг)яблук

3) 72+24=96(кг) усього