Чому дорівнює сума чисел 1.6 і -5.4 ? чому дорівнює різниця виразів -1-b+n і -5+n-b?a)4б) -6в)

-4+n-bг) 4+b-nсрочно помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Скляр София.

Ответ:

1.6 +(-5,4)=-3,8

(-1-b+n)-(-5+n-b)=-1-b+n-5-n+b=-6 (Б)