Відстань між двома містами 75 км. Одночасно з цих міст назустріч олин одному виїхали два

велосипедиста і зустрілись через 2,5 год. Знайти швидкість кожного велосипедиста, якщо швидкість другого була 2км/годменша, ніж швидкість першого

Ответы на вопрос

Отвечает Simonkhyk Leonid.

Пусть х км/ч - скорость одного велосипедиста, тогда (х - 2) км/ч - скорость другого велосипедиста. Уравнение:

(х + х - 2) · 2,5 = 75

2х - 2 = 75 : 2,5

2х - 2 = 30

2х = 30 + 2

2х = 32

х = 32 : 2

х = 16 (км/ч) - скорость одного велосипедиста

16 - 2 = 14 (км/ч) - скорость другого велосипедиста

Вiдповiдь: 16 км/год i 14 км/год.