поїзд рухається зі швидкістю 94 5 км/год машиніст підрахував що до наступної станції прибуде за

0,8год,за розкладом має прибути за 0,9годин. на скільки потрібно зменшити швидкість поїзда,щоб прибув на станцію за розкладом?

Ответы на вопрос

Отвечает Тюш Ксюша.

Ответ:

84 (км/год)

Пошаговое объяснение:

1) 945 * 0,8 = 756 (км/год)

2) 756 : 0,9 = 840 (км/год)

3) 840 - 756 = 84 (км/год)