У магазин завезли 600 кг овочів. Картопля становила 24 % всіх завезених овочів. Скільки картоплі

завезли у магазин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фелиферова Анастасия.

Ответ: 600*24/100=6*24=120+24=144 кг картофеля.

Пошаговое объяснение: