Автобус їхав дві години з швидкістю 82 км/годі 4 год з швидкістю 70 км/год. Знайди середню

швидкість руху автобуса​

Ответы на вопрос

Отвечает Чуферидзе Алёна.

Ответ:

74 км/год

Пошаговое объяснение:

(2•82+4•70):(2+4)=(164+280):6=444:6=74 км/год