У 2 л розчину міститься 10 г солі. Скільки солі у 7 г цього розчину???


Ответы на вопрос

Отвечает Серко Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 способ

2 л - 10 г

7 л - х г

х=(7*10):2=35 г соли

2 способ

10:2=5 г на 1 л

5*7=35г на 7 л