При розмелі пшениця втрачає 1/10 своєї ваги. Скільки потрібно взяти пшениці, щоб одержати 1.35 т

борошна?

Ответы на вопрос

Отвечает Макевкин Денис.

Ответ:

1.5

Пошаговое объяснение:

1-\frac{1}{10}=\frac{10}{10}-\frac{1}{10}=\frac{9}{10} (частина)-одержана після перемелювання;

1.35:\frac{9}{10}=1.35* \frac{10}{9} =13.5:9=1.5